Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: 0,00TL
Toplam: 0,00TL
Poco theme
0
Shopping Cart (0)
0 ürün - 0,00TL

Hakkımızda

ADK GROUP MÜHENDİSLİK İÇ VE DIŞ TİCARET; 2018 yılında Kocaeli İzmit’te faaliyetlerine başlayarak, sektöründe sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile yaşam alanlarınıza ayrıcalık katmaya ve hayalinizdeki konfora sahip olmanıza imkân tanımaktadır.

 

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini titizlikle analiz ederek;


-Havuz Yapımı

-Havuz Mekaniği Kurulum & Montajı

-Dozajlama Üniteleri Kurulumu

-Periyodik Havuz Bakımı

-Havuz Suyu Kimyasalları

-Havuz İçi Ekipmanları, Dezenfeksiyon Sistemleri ve Arıtma Kimyasalları hizmetlerini sunarak; sektöründe hızla büyüyen ve gelişen bir marka olarak adını başarıyla duyurmuştur. 

 

Daima en son teknolojiyi ve yeniliği takip etmeyi kendine ilke edinen ADK GROUP; bünyesinde bulundurduğu ADK Mühendislik, Doğukan Medikal firmaları ile sektörlerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri yerine getirerek hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Yatırımları ve sürekli gelişen faaliyetleri ile istihdama ve ülke ekonomisine katkı sağlayan firma; ithalat ve ihracat minvalinde de kendini nitelikli bir biçimde göstermektedir.

Modern yaşamın gereği olarak; gelişen teknolojiye uygun, yenilikçi, kaliteli ve güvene dayalı çözümler üretmeyi hedefleyen ADK Group, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde, yaşam alanlarınıza etkileyici bir atmosfer sunarak, nitelikli ve ayrıcalıklı projeleriyle yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Her geçen gün yeni proje ve yeniliklere imza atan ADK Group; ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en kaliteli ve profesyonel çözümü sunmakta ve yaşam alanlarınızda geçirdiğiniz her anı konfor ve lüks ile taçlandırmaya devam etmektedir.